Home Hudba a tanec Tanec pro MJ

Partneři

Partneři akce

Zimní pohádkové království

 

HAMMER TIME s.r.o.

(majitel penzionů Družba, Hořec,

Šáteček a Zámeček v Horní Malé Úpě)

 

Firma

poskytla led na tvorbu ledových soch

PřihlášeníTanec pro MJ


Jaké jsou novinky Tisk Email
Napsal uživatel Daniela   
Středa, 23 Září 2009 01:31

Pro další taneční skupinu hledáme zájemce z Přerova a okolí ve věku 20 - 30 let.
Přímý kontakt: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Takže milí přátelé, na facebooku už běží přihlašování zájemců na tento projekt:
http://www.facebook.com/home.php#/pages/Praha-Czech-Republic/Michael-Jackson-project-Heal-the-World-dance-build-create-Prague/135164033070
Byl vyhlášen první termín společného tréninku: neděle 11. října v 16:00 hodin, Sokolovna v Praze 3, Na Balkáně 21 (tram 1, 9, 16).
Tento termín platí pro přihlášené a potvrzené zájemce na akci - přihlášení probíhá na facebooku nebo přes maily, ale pro tentokrát již máme plno.

Je to super, o tancování je velký zájem. Jenže je jasné, že všechny zájemce nebude možné uplatnit zároveň v jediném představení - nenacvičujeme na rekord, připravujeme propracovanou choreografii, která se má předvést na pódiu před diváky. Tudíž jsme limitovaní přinejmenším velikostí pódia, ale hlavně naším uměleckým záměrem, a ten počítá s max. 20 tanečníky.

Všichni, kdo projevili zájem, se určitě budou moci uplatnit, právě proto celou akci pořádáme. Ovšem zvažte sami - jestliže Vám vyhovuje nacvičování v Praze, určitě se domluví další skupiny s dalšími choreografiemi, které se na pódiu budou střídat.
Kromě toho máte možnost projevit více iniciativy:
- můžete Vámi připravenou choreografii přihlásit pod hlavičkou nového projektu a pracovat se svou skupinkou tanečníků;
- pro další města mimo Prahu - začněte pořádat zkoušky pro skupinu z Vašeho okolí.

Toto vše budeme dále řešit zde i na facebooku, opravdu vítáme Vaši případnou ochotu převzít iniciativu při organizaci dalších skupinek!

 
Tanec pro MJ Tisk Email
Napsal uživatel Daniela   
Neděle, 23 Srpen 2009 19:05

 

Pro všechny, kdo rádi tančí: rádi bychom pro příležitost zahájení výstavy dne 25.6.2010 nachystali choreografii na výběr z Michaelových hitů.

Společně vymyslíme program a pak za podpory profesionálního choreografa zpracujeme naše představení. Budou probíhat společné nácviky v Praze (případně v dalších městech).

Cíl: kvalita, za kterou by nás M. pochválil a která překvapí všechny přítomné.

Můžeme vytvořit i video – a to ne jen jako amatérskou nevzhlednou dokumentaci našeho tanečku, ale pěkný videoklip jako dárek Michaelovi!

Zájemci o účast, hlaste se mailem na adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


Čím více nás bude, tím lépe!

 


Newsflash

Krkonoše - příležitost !!!

Zveme všechny milovníky zimy do Horní Malé Úpy v Krkonoších, kde majitelé penzionů Družba a Hořec hostí budovatele Zimního pohádkového království. Zde spolupracují profesionální sochaři s amatérskými zájemci a s dětmi z dětských domovů při vytváření sněhových komplexů a uměleckých děl z ledu a sněhu.

Můžete se zúčastnit i vy!!!

Akce trvá po celou zimní sezónu až do jara - ubytování a strava pro účastníky zdarma (podmínkou je věnovat polovinu každého dne pobytu práci na budování Pohádkového království).

Blanka Žáčková vytváří Čerta


 

 

OUR Story (of HIStory)

V září tohoto roku si připomeneme 15. výročí Michaelova koncertu na pražské Letné!

Přijďte s námi strávit celý den věnovaný vzpomínkám na tento mimořádný zážitek, hudbě, tanci a Michaelovu poselství. Tentokrát bude mít naše setkání mezinárodní rozměr, právě tak, jak si to Michael vždy přál - jeho umění a láska spojuje lidi v zájmu šíření dobra.

Odpolední putování po místech Michaelova pobytu v Praze završí v 19:00 hod. tribute koncert v Divadle Hybernia v centru Prahy.


 

 

!!! POZOR POZOR !!!

V sobotu 25.6. se můžete těšit na zcela neobvyklý zážitek - Tribute Parník Party věnovaná Michaelovi a všemu, co měl rád. Nebude tedy chybět Michaelova hudba, tanec imitátorů, tanečních skupin a možnost si zatančit na palubě lodi spou s ostatními. Chystáme i skvělé hry a překvapení!!!

Kdy: sobota 25.6. 2011, 17:00 - 19:30 hod.

Kde: Loď Európé, Praha 1, nábřeží Na Františku (u zastávky bus č. 133 "Nemocnice na Františku")

Vstupné: 260,- Kč

Rezervace vstupenek prostřednictvím mailu (info@heal-the-world.cz)

Loďka...


 

 

Na velikonoční neděli 24.4. jste všichni srdečně zvání na velký Velikonoční pochod Prahou, který začíná ve 14:00 hod. na stanici metra Muzeum (u "koně") na Václavském náměstí v Praze.
Dále půjdeme směr Můstek - Prašná brána a Palladium - Staroměstské náměstí - hotel InterContinental.
Během pochodu budeme tančit (proto pilně cvičte choreografii Drill a dále i TDCAU - tak, jak se nacvičuje při společných trénincích v Podolí každé pondělí) a vybírat penízky na Dětské centrum v Praze-Krči.
Jako obvykle spojíme příjemné s užitečným a dopředu objednáváme pěkné počasí!
...dorazí i Milan Balkins!


 

V tyto podzimní dny se sejdeme, abychom si společně vychutnali tajemnou atmosféru - Halloween Ghosts Party bude ve znamení videoklipu Ghosts a všech dalších Michaelových tématických "záhrobních" fantazií.
Nachystejte si stylový kostým a jste vítání v sobotu 6.11. od 20:00 (pomoci s přípravami, např. instalací dekorací můžete již od 17:00) v hudebním klubu XT3 v Praze na Žižkově - www.xt3.cz, Rokycanova 29. Můžete přispět jakoukoli vhodnou dekorací, příspěvkem k programu...


 

V rámci výstavy TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON vyhlašujeme literární soutěž o nejlepší báseň věnovanou Michaelovi nebo jím inspirovanou.
Básně do soutěže posílejte e-mailem na adresu: info@heal-the-world.cz   nejpozději do 24:00 hodin dne 25.8.2010.
Proběhne vyhodnocení a vítězové budou vyhlášeni na závěrečném večeru výstavy v Divadle Hybernia dne 29.8. (začátek v 17:00 hodin). Zde budou předány hodnotné věcné ceny vítězům (pokud autoři nejlepších básní nebudou osobně přítomni, dohodne se osobně jiný způsob předání ceny).
Spolu se soutěžními básněmi nám prosím posílejte i své jméno a kontakt.
Nejlepší básně přečteme v Hybernii veřejně během slavnostního večera. 


 

MOONWALK WORKSHOP II.
Po velkém úspěchu první akce si zopakujeme výuku moonwalku a dalších Michaelových specialit opět v neděli 22.8. od 12:00 do 19:00 hodin. Vašimi instruktory v průběhu odpoledne budou nejlepší imitátoři MJ: Roy Shovel a Alphonse Mboussa.


 

Vstupenky na závěrečný večer TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON /II/ v Divadle Hybernia, který se koná 29.8. od 17:00 hod. jsou v prodeji v předprodejní síti TICKETPORTAL (www.ticketportal.cz).
Opět Vás čeká nabitý program show, vystoupí řada imitátorů a hostů.
V rámci večera budou vyhlášeny výsledky soutěže o nejlepší báseň inspirovanou M. Jacksonem.
Proběhne dobročinná aukce některých vystavených děl a dalších předmětů.


 

MOONWALK WORKSHOP
V sobotu 14.8. od 12. do 19. hod. jsou v divadle Hybernia (na naší výstavě o Michaelovi) vítáni všichni, kdo si chtějí pod vedením vynikajících imitátorů vyzkoušet moonwalk a další typické prvky Michaelova tance.


 

Děkujeme za příspěvky, které nám poskytujete na výstavu! Nyní se naskýtá nová možnost jejich využití:

pojďme spojit své síly a do data 15. výročí koncertu MJ na pražské Letné v září 1996, kde zahajoval své turné HIStory, připravíme krásnou výpravnou knihu s příspěvky nás všech!

Kdo byl svědkem událostí, které tehdy proběhly, setkání s MJ, kdo byl přítomen na místech, která tenkrát Michael navštívil – můžete přispět svým svědectvím, ať již Vaším popisem toho, co jste v oněch dnech prožívali, tak Vašimi fotografiemi (podrobnosti a aktuality v kategorii literatura)!


 

Hledat

Valid XHTML and CSS.