Home Burza nápadů

Partneři

Partneři akce

Zimní pohádkové království

 

HAMMER TIME s.r.o.

(majitel penzionů Družba, Hořec,

Šáteček a Zámeček v Horní Malé Úpě)

 

Firma

poskytla led na tvorbu ledových soch

PřihlášeníBurza nápadů PDF Tisk Email

Zde najdete podněty, které nám zaslali naši přispěvatelé jako témata, jež si zaslouží samostatný projekt, která ale sami jejich autoři nemají možnost realizovat, případně výzvy autorů hledajících spolupracovníky pro realizační týmy.

Má-li kdokoli zájem se zapojit do realizace inzerovaných nápadů, kontaktujte přímo autory na uvedených adresách, případně pište na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Nové náměty určené do této rubriky můžete zasílat přes Diskusi nebo na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
NÁMĚTY KE ZPRACOVÁNÍ: PDF Tisk Email

Michael jako loutka
Bylo by úplně skvělé, kdyby nám nějaký výtvarník - odborník na loutky vytvořil krásného Michaela - marionetu, se kterou by nám posléze předvedl taneční představení !!!


Tančící stroje

I mezi techniky má Michael jistě mnoho příznivců. Dokážete připravit jakoukoli počítačovou hru, animaci na téma Michaela a jeho choreografií? Pošlete nám videa, foto, odkazy…!!!

Další tip:

Také svět mechaniky a automatizace nabízí mnohé možnosti – představme si, jak celý svět tančí na Michaelovu hudbu. Připravte stroje nebo vytvořte programy pro existující průmyslové stroje tak, aby byly v synchronizaci s Michaelovou hudbou (počítáme, že z různých příspěvků sestavíme video na píseň “Unbreakable”).


Na melodii Unbreakable bychom rádi zorganizovali také choreografii “tančících” aut. Kdo začne?


- Věděli byste, jak vylepšit tento web? Vaše pomoc je velmi vítána. Hlaste se na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


- Projekt Dialog Chanov hledá spolupracovníky – choreografy, kameramany, natáčecí tým vybavený technikou aj. – viz stejnojmenný projekt. Prosím o ohlasy na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


- Projekt Socha MJ – fanoušci Michaelovi vlastníma rukama hledá zájemce o účast při zhotovení sochy (viz stejnojmenný projekt).


- Projekt Tanec pro MJ hledá zájemce, kteří se chtějí zapojit do nácviku, dále choreografa a vhodné prostory pro zkoušení – vše vítáno.


- Všichni, kdo sbírají cokoli, co s Michaelem souvisí – zde najdete prostor, jak se pochlubit svou sbírkou!


- Pomozte nám Vašimi připomínkami a příspěvky uceleným způsobem zpracovat životopis, Michaela, jeho humanitární činnost a jeho mimořádnou osobnost, aby zde byl prezentován tak, jak si zaslouží.


- Soutěž pro vězně v nápravných ústavech – choreografie na hudbu MJ

Koho nápad zaujal a zapojí se při organizaci?


- Hledáme autory nezávislých novin – antibulváru, které budou na našem webu poskytovat vždy čerstvé a vtipné zprávy o aktuálním dění.


- Hledáme autora, který by se ujal tvorby kresleného seriálu pro pravidelné nebo občasné zveřejňování na tomto webu.


 - Soutěže pro děti z dětských domovů:

  • choreografie
  • náměty, jak zlepšit svět – zpracované literárně
  • kresby

Koho nápad zaujal a zapojí se při organizaci?

 


Newsflash

Krkonoše - příležitost !!!

Zveme všechny milovníky zimy do Horní Malé Úpy v Krkonoších, kde majitelé penzionů Družba a Hořec hostí budovatele Zimního pohádkového království. Zde spolupracují profesionální sochaři s amatérskými zájemci a s dětmi z dětských domovů při vytváření sněhových komplexů a uměleckých děl z ledu a sněhu.

Můžete se zúčastnit i vy!!!

Akce trvá po celou zimní sezónu až do jara - ubytování a strava pro účastníky zdarma (podmínkou je věnovat polovinu každého dne pobytu práci na budování Pohádkového království).

Blanka Žáčková vytváří Čerta


 

 

OUR Story (of HIStory)

V září tohoto roku si připomeneme 15. výročí Michaelova koncertu na pražské Letné!

Přijďte s námi strávit celý den věnovaný vzpomínkám na tento mimořádný zážitek, hudbě, tanci a Michaelovu poselství. Tentokrát bude mít naše setkání mezinárodní rozměr, právě tak, jak si to Michael vždy přál - jeho umění a láska spojuje lidi v zájmu šíření dobra.

Odpolední putování po místech Michaelova pobytu v Praze završí v 19:00 hod. tribute koncert v Divadle Hybernia v centru Prahy.


 

 

!!! POZOR POZOR !!!

V sobotu 25.6. se můžete těšit na zcela neobvyklý zážitek - Tribute Parník Party věnovaná Michaelovi a všemu, co měl rád. Nebude tedy chybět Michaelova hudba, tanec imitátorů, tanečních skupin a možnost si zatančit na palubě lodi spou s ostatními. Chystáme i skvělé hry a překvapení!!!

Kdy: sobota 25.6. 2011, 17:00 - 19:30 hod.

Kde: Loď Európé, Praha 1, nábřeží Na Františku (u zastávky bus č. 133 "Nemocnice na Františku")

Vstupné: 260,- Kč

Rezervace vstupenek prostřednictvím mailu (info@heal-the-world.cz)

Loďka...


 

 

Na velikonoční neděli 24.4. jste všichni srdečně zvání na velký Velikonoční pochod Prahou, který začíná ve 14:00 hod. na stanici metra Muzeum (u "koně") na Václavském náměstí v Praze.
Dále půjdeme směr Můstek - Prašná brána a Palladium - Staroměstské náměstí - hotel InterContinental.
Během pochodu budeme tančit (proto pilně cvičte choreografii Drill a dále i TDCAU - tak, jak se nacvičuje při společných trénincích v Podolí každé pondělí) a vybírat penízky na Dětské centrum v Praze-Krči.
Jako obvykle spojíme příjemné s užitečným a dopředu objednáváme pěkné počasí!
...dorazí i Milan Balkins!


 

V tyto podzimní dny se sejdeme, abychom si společně vychutnali tajemnou atmosféru - Halloween Ghosts Party bude ve znamení videoklipu Ghosts a všech dalších Michaelových tématických "záhrobních" fantazií.
Nachystejte si stylový kostým a jste vítání v sobotu 6.11. od 20:00 (pomoci s přípravami, např. instalací dekorací můžete již od 17:00) v hudebním klubu XT3 v Praze na Žižkově - www.xt3.cz, Rokycanova 29. Můžete přispět jakoukoli vhodnou dekorací, příspěvkem k programu...


 

V rámci výstavy TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON vyhlašujeme literární soutěž o nejlepší báseň věnovanou Michaelovi nebo jím inspirovanou.
Básně do soutěže posílejte e-mailem na adresu: info@heal-the-world.cz   nejpozději do 24:00 hodin dne 25.8.2010.
Proběhne vyhodnocení a vítězové budou vyhlášeni na závěrečném večeru výstavy v Divadle Hybernia dne 29.8. (začátek v 17:00 hodin). Zde budou předány hodnotné věcné ceny vítězům (pokud autoři nejlepších básní nebudou osobně přítomni, dohodne se osobně jiný způsob předání ceny).
Spolu se soutěžními básněmi nám prosím posílejte i své jméno a kontakt.
Nejlepší básně přečteme v Hybernii veřejně během slavnostního večera. 


 

MOONWALK WORKSHOP II.
Po velkém úspěchu první akce si zopakujeme výuku moonwalku a dalších Michaelových specialit opět v neděli 22.8. od 12:00 do 19:00 hodin. Vašimi instruktory v průběhu odpoledne budou nejlepší imitátoři MJ: Roy Shovel a Alphonse Mboussa.


 

Vstupenky na závěrečný večer TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON /II/ v Divadle Hybernia, který se koná 29.8. od 17:00 hod. jsou v prodeji v předprodejní síti TICKETPORTAL (www.ticketportal.cz).
Opět Vás čeká nabitý program show, vystoupí řada imitátorů a hostů.
V rámci večera budou vyhlášeny výsledky soutěže o nejlepší báseň inspirovanou M. Jacksonem.
Proběhne dobročinná aukce některých vystavených děl a dalších předmětů.


 

MOONWALK WORKSHOP
V sobotu 14.8. od 12. do 19. hod. jsou v divadle Hybernia (na naší výstavě o Michaelovi) vítáni všichni, kdo si chtějí pod vedením vynikajících imitátorů vyzkoušet moonwalk a další typické prvky Michaelova tance.


 

Děkujeme za příspěvky, které nám poskytujete na výstavu! Nyní se naskýtá nová možnost jejich využití:

pojďme spojit své síly a do data 15. výročí koncertu MJ na pražské Letné v září 1996, kde zahajoval své turné HIStory, připravíme krásnou výpravnou knihu s příspěvky nás všech!

Kdo byl svědkem událostí, které tehdy proběhly, setkání s MJ, kdo byl přítomen na místech, která tenkrát Michael navštívil – můžete přispět svým svědectvím, ať již Vaším popisem toho, co jste v oněch dnech prožívali, tak Vašimi fotografiemi (podrobnosti a aktuality v kategorii literatura)!


 

Hledat

Valid XHTML and CSS.