Home Archiv projektů

Partneři

Partneři akce

Zimní pohádkové království

 

HAMMER TIME s.r.o.

(majitel penzionů Družba, Hořec,

Šáteček a Zámeček v Horní Malé Úpě)

 

Firma

poskytla led na tvorbu ledových soch

PřihlášeníHeal the World - Archiv projektů
OUR Story (of HIStory) PDF Tisk Email

V sobotu 3.9. si v Divadle Hybernia připomeneme 15. výročí Michaelova koncertu na Letenské pláni, kterým zahájil světové turné HIStory 7.9.1996.

Začátek představení v 19:00 hod.


Předprodej / Tickets: www.ticketportal.cz


Co dále uvidíme a uslyšíme:
- vzpomínky pamětníků, kteří měli možnost se s Michaelem během setkat během jeho pobytu v Praze
- nepublikované záběry z Michaelova pobytu v ČR
- nebudou chybět oblíbení imitátoři: Libor Michna, Luboš Hejda, Milan Balkins Balek, Alphonse Mboussa...

I vy se můžete stát spolutvůrci této události!
Máte vzpomínky na tuto dobu? Máte fotografie nebo výjimečné suvenýry? Kontaktujete nás!

Součástí vzpomínání bude i odpolední procházka Prahou po stopách Michaela s malou soutěží.

I tentokrát spojíme zábavu s užitečným naskytne se několik příležitostí k pomoci potřebným.

Již v sobotu dopoledne a následně v neděli bude možné navštívit Dětský domov Charlotty Masarykové na Zbraslavi, kam tehdy Michael zavítal. Při té příležitosti můžete obdarovat děti potřebnými dárky (např. kreativní hračky, kreslicí a další výtvarné potřeby, oděvy, kosmetiku, pochutiny vhodné pro děti ve věku od 1,5 - max. 6 let).

Z části vstupného a z výtěžku doprovodného prodeje přispějeme na veřejnou sbírku ve prospěch dětského centa při Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze 4 - Krči.
Můžete se zapojit do sbírky věcných darů pro děti z dětských domovů.

Pořádáme ve spolupráci s partnerskou neziskovou organizací IYouWe z Itálie

(www.mjjiyouwefoundation.webs.com).

Událost OUR STORY na Facebooku:
http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=185191504835818


 

 
Parník Party - Dětský den s dětmi z DD Zbraslav PDF Tisk Email

Dne 4. června jsme si udělali výlet s dětmi z dětského domova Charlotty Masarykové na Zbraslavi: vypravili jsme se soukromým autobusem do centra Prahy, kde v 10:00 vyplouvala loď Pražské paroplavební společnosti do Tróje.

Plavbu jsme si užili a když jsme vystoupili v cíli, skvěle jsme si společně hráli ve Stromovce.

Při návratu už většina našich svěřenců podřimovala - den to byl přece jen náročný


 

 
Královská plavba PDF Tisk Email

Naším nejnovějším projektem na podporu Dětského centra při Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze 4 - Krči pro letošní léto je večerní "Královská plavba", kterou pořádáme ve spolupráci s Korunou českou (Monarchistickou stranou pro Čechy, Moravu a Slezsko).

Na Vltavu v centru Prahy vypluje výletní loď s bohatým programem - vystoupí známé osobnosti a poskytnou do aukce své osobní předměty, nabídneme skvělé kulturní i gastronomické zážitky.

- živá a reprodukovaná hudba, tanec

- historické zajímavosti a happening - odhalení pomníku významné historické osobnosti

- ohňostroj a další překvapení

- prodej upomínkových předmětů

 

Výtěžek z akce bude poskytnut zmíněnému Dětskému centru, které v současné době akutně potřebuje finanční pomoc. Zde je účet veřejné sbírky ve prospěch Dětského centra, kam již nyní můžete zasílat své příspěvky: 2700134033/2010


 

 
Michael Jackson Tribute Parník Party PDF Tisk Email

Dne 25.6. jsme si nezapomenutelným setkáním připomenuli 2. výročí, kdy nás opustil Michael Jackson.

Během 2,5 hodinové odpolední party na Vltavě jsme mohli sledovat skvělá hudební a taneční představení - vystoupili imitátoři MJ a tanečníci Luboš Hejda, Roy Shovel (taneční vystoupení se skupinou a zpěv), skupina Invincible, Mário Kršák, Karla Noemi Brožová, Alexia Jacksonette, hvězdami odpolední přehlídky byli houslista Michael Hejč a DJ Carl Lope, jejichž singl Billie Jean 2011 pokřtil úžasný Davídek Jackson Doslál z Talentmanie.

Byli jsme svědky a účastníky strašlivé bitvy s piráty, kteří unesli kapitána lodi (tím byl sám Michael - Captain Eo) a nechyběl ani dostatek dobrého jídla a pohody.

Za úžasnou atmosféru patří dík všem aktérům a divákům, kteří si přišli oživit vzpomínku na Michaela a jeho Neverland.

Díky Vašim příspěvkům můžeme ze vstupného a doplňkového prodeje věnovat celkem 2.550 Kč Dětskému centru při Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze 4 - Krči (sbírkový účet č. 2700134033/2010)


 

 
Velikonoční uzdravování světa PDF Tisk Email

Verča Bitnerová - koláž
Vážení a milí, u příležitosti Velikonoc si přejeme pomoci Dětskému centru při Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze-Krči.
Toto dětské centrum je jediným ústavem pro opuštěné kojence v Praze a v současné době se potýká s vážným nedostatkem finačních prostředků.

Oslavme spolu Velikonoce naším obvyklým akčním způsobem - a při tom můžeme být zároveň velice užiteční, a to i s naším málem, díky šikovným rukám a nápaditosti.

Co je třeba:
Základní myšlenkou akce je zorganizovat s pomocí vás všech výrobu a prodej velikonočních výrobků (kraslice, obrázky, koláže, přání, loutky...).
Můžete sami vytvářet výrobky vhodné pro prodej nebo zapojit do tvorby zainteresované skupiny (školy, děti z dětských domovů, seniory v domovech důchodců apod.).
Výrobky se budou shromažďovat na adrese o.s. Project: Heal the World, Vinohradská 162, 130 00 Praha 3.

Takto získané výrobky je třeba distribuovat - například v blízkosti nákupních středisek, dále v centru Prahy a na dalších frekventovaných místech (i v jiných městech) - navrhněte vhodná místa ve vašem okolí, kde by bylo možné ve velikonočním období tyto výrobky prodávat.
Výrobky budou dárkově balené, budou obsahovat základní informace o projektu a o činnosti o.s. Project: Heal the World.

Velice nám pomůžete, pokud se sami zúčastníte jako dobrovolníci při prodeji - jako jedno z prodejních míst je domluven stánek na Staroměstském náměstí v Praze během Velikonočních trhů (9.4. - 1.5.2011).
Bez dostatečné sítě prodejců nebude možné tento projekt uskutečnit - proto prosíme vás všechny, zapojte se do této akce a společnými silami pokračujme v odkazu, který nám zanechal Michael.

Číslo účtu veřejné sbírky - POZOR ZMĚNA:
nový transparentní účet č. 2700134033/2010
v provozu od 4.5.2011 - stav konta a pohyby lze sledovat na www.fio.cz (sbírka prodloužena do 30.9.2011)
Účet č. 2106324176/2700 (UniCredit Bank) bude zrušen nejpozději ke dni 10.5.2011

Nejaktivnější dobrovolníci kromě dobrého pocitu z užitečné práce budou odměněni malým dárkem s MJ námětem.


Odkaz na tuto událost na facebooku.

Barbara Hladíková - náramkyAnnie Majka Žáková - náramky


 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 1 z 2

Newsflash

Krkonoše - příležitost !!!

Zveme všechny milovníky zimy do Horní Malé Úpy v Krkonoších, kde majitelé penzionů Družba a Hořec hostí budovatele Zimního pohádkového království. Zde spolupracují profesionální sochaři s amatérskými zájemci a s dětmi z dětských domovů při vytváření sněhových komplexů a uměleckých děl z ledu a sněhu.

Můžete se zúčastnit i vy!!!

Akce trvá po celou zimní sezónu až do jara - ubytování a strava pro účastníky zdarma (podmínkou je věnovat polovinu každého dne pobytu práci na budování Pohádkového království).

Blanka Žáčková vytváří Čerta


 

 

OUR Story (of HIStory)

V září tohoto roku si připomeneme 15. výročí Michaelova koncertu na pražské Letné!

Přijďte s námi strávit celý den věnovaný vzpomínkám na tento mimořádný zážitek, hudbě, tanci a Michaelovu poselství. Tentokrát bude mít naše setkání mezinárodní rozměr, právě tak, jak si to Michael vždy přál - jeho umění a láska spojuje lidi v zájmu šíření dobra.

Odpolední putování po místech Michaelova pobytu v Praze završí v 19:00 hod. tribute koncert v Divadle Hybernia v centru Prahy.


 

 

!!! POZOR POZOR !!!

V sobotu 25.6. se můžete těšit na zcela neobvyklý zážitek - Tribute Parník Party věnovaná Michaelovi a všemu, co měl rád. Nebude tedy chybět Michaelova hudba, tanec imitátorů, tanečních skupin a možnost si zatančit na palubě lodi spou s ostatními. Chystáme i skvělé hry a překvapení!!!

Kdy: sobota 25.6. 2011, 17:00 - 19:30 hod.

Kde: Loď Európé, Praha 1, nábřeží Na Františku (u zastávky bus č. 133 "Nemocnice na Františku")

Vstupné: 260,- Kč

Rezervace vstupenek prostřednictvím mailu (info@heal-the-world.cz)

Loďka...


 

 

Na velikonoční neděli 24.4. jste všichni srdečně zvání na velký Velikonoční pochod Prahou, který začíná ve 14:00 hod. na stanici metra Muzeum (u "koně") na Václavském náměstí v Praze.
Dále půjdeme směr Můstek - Prašná brána a Palladium - Staroměstské náměstí - hotel InterContinental.
Během pochodu budeme tančit (proto pilně cvičte choreografii Drill a dále i TDCAU - tak, jak se nacvičuje při společných trénincích v Podolí každé pondělí) a vybírat penízky na Dětské centrum v Praze-Krči.
Jako obvykle spojíme příjemné s užitečným a dopředu objednáváme pěkné počasí!
...dorazí i Milan Balkins!


 

V tyto podzimní dny se sejdeme, abychom si společně vychutnali tajemnou atmosféru - Halloween Ghosts Party bude ve znamení videoklipu Ghosts a všech dalších Michaelových tématických "záhrobních" fantazií.
Nachystejte si stylový kostým a jste vítání v sobotu 6.11. od 20:00 (pomoci s přípravami, např. instalací dekorací můžete již od 17:00) v hudebním klubu XT3 v Praze na Žižkově - www.xt3.cz, Rokycanova 29. Můžete přispět jakoukoli vhodnou dekorací, příspěvkem k programu...


 

V rámci výstavy TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON vyhlašujeme literární soutěž o nejlepší báseň věnovanou Michaelovi nebo jím inspirovanou.
Básně do soutěže posílejte e-mailem na adresu: info@heal-the-world.cz   nejpozději do 24:00 hodin dne 25.8.2010.
Proběhne vyhodnocení a vítězové budou vyhlášeni na závěrečném večeru výstavy v Divadle Hybernia dne 29.8. (začátek v 17:00 hodin). Zde budou předány hodnotné věcné ceny vítězům (pokud autoři nejlepších básní nebudou osobně přítomni, dohodne se osobně jiný způsob předání ceny).
Spolu se soutěžními básněmi nám prosím posílejte i své jméno a kontakt.
Nejlepší básně přečteme v Hybernii veřejně během slavnostního večera. 


 

MOONWALK WORKSHOP II.
Po velkém úspěchu první akce si zopakujeme výuku moonwalku a dalších Michaelových specialit opět v neděli 22.8. od 12:00 do 19:00 hodin. Vašimi instruktory v průběhu odpoledne budou nejlepší imitátoři MJ: Roy Shovel a Alphonse Mboussa.


 

Vstupenky na závěrečný večer TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON /II/ v Divadle Hybernia, který se koná 29.8. od 17:00 hod. jsou v prodeji v předprodejní síti TICKETPORTAL (www.ticketportal.cz).
Opět Vás čeká nabitý program show, vystoupí řada imitátorů a hostů.
V rámci večera budou vyhlášeny výsledky soutěže o nejlepší báseň inspirovanou M. Jacksonem.
Proběhne dobročinná aukce některých vystavených děl a dalších předmětů.


 

MOONWALK WORKSHOP
V sobotu 14.8. od 12. do 19. hod. jsou v divadle Hybernia (na naší výstavě o Michaelovi) vítáni všichni, kdo si chtějí pod vedením vynikajících imitátorů vyzkoušet moonwalk a další typické prvky Michaelova tance.


 

Děkujeme za příspěvky, které nám poskytujete na výstavu! Nyní se naskýtá nová možnost jejich využití:

pojďme spojit své síly a do data 15. výročí koncertu MJ na pražské Letné v září 1996, kde zahajoval své turné HIStory, připravíme krásnou výpravnou knihu s příspěvky nás všech!

Kdo byl svědkem událostí, které tehdy proběhly, setkání s MJ, kdo byl přítomen na místech, která tenkrát Michael navštívil – můžete přispět svým svědectvím, ať již Vaším popisem toho, co jste v oněch dnech prožívali, tak Vašimi fotografiemi (podrobnosti a aktuality v kategorii literatura)!


 

Hledat

Valid XHTML and CSS.