Home Michael Jackson

Partneři

Partneři akce

Zimní pohádkové království

 

HAMMER TIME s.r.o.

(majitel penzionů Družba, Hořec,

Šáteček a Zámeček v Horní Malé Úpě)

 

Firma

poskytla led na tvorbu ledových soch

PřihlášeníHeal the World - Michael Jackson

  

Michael Jackson odešel z tohoto světa 25. června 2009, ale jeho odkaz bude žít navždy s námi.

 

Odešel člověk, který dokázal uskutečnit svůj sen.

Jeho součástí bylo láskyplné poselství, které předal nám všem - poselství o lepším světě. Dává nám příležitost přetvářet jej krok za krokem moudrou a trpělivou láskou, abychom tak pocítili sílu naší sounáležitosti.

On už tu není, ale my můžeme dále naplňovat a šířit jeho myšlenky, neboť jsou to myšlenky spojující všechny lidi a jejich nejkrásnější sny.

 Vyznání Michaelovi Tisk Email
Michael Jackson - Zeď vyznání
Napsal uživatel Daniela   
Středa, 26 Srpen 2009 21:53

Smrt Michaela Jacksona mne poznamenala tak, jako asi spoustu dalších...

Smrt Michaela Jacksona mne poznamenala tak, jako asi spoustu dalších. Musím se přiznat, že za jeho života jsem měla pouze zcela schematickou představu o jeho tvorbě a dost slušnou sbírku informací z bulvárního tisku o jeho (řekněme) excesech. To vše ale jeho odchod radikálně změnil. Mnoho dalších nynějších Michaelových fanoušků si prožilo něco obdobného: bylo to, jako by jeho duše odcházela pryč z tohoto světa se zdrcující lítostí za nedokončené dílo, a to jaksi skrze nás. Najednou jsem jej poznala nějak zevnitř z jeho lidské stránky a už neměla sebemenší pochybnosti o jeho čistotě, názorech, bezbřehé lásce k bližnímu. Bylo to, jako by mi zemřel nejbližší příbuzný, nejmilejší přítel, útočily na mne výčitky za to, jak moc musel tento anděl v lidském těle trpět, než jsme ho utrápili k smrti. Kolik nám toho mohl dát navíc, kdybychom mu pomohli v jeho snaze uzdravit tento svět.

Celý článek...
 
Michael Jackson ''KING OF POP'' Tisk Email
Michael Jackson
Napsal uživatel Bára   
Sobota, 17 Říjen 2009 12:31

Michael je a navždy bude v mém srdci. To, co udělal pro svět, by dokázal málokdo z nás. Za to všechno, co on udělal pro tento svět, zaplatil tou nejhorší cenou a tou je SMRT.

Když jsem poprvé uslyšela jeho hlas, tak jsem věděla, že to není žádný nafoukanec, bezcitný člověk, ten co nic neudělá, ale věděla jsem, že je to člověk velmi citlivý a má srdce na pravém místě.

Když se mi vybaví jeho dětství, tak si říkám, že v dnešní době jsme neuvěřitelně vybíraví, rodiče nám koupí boty a vy jste chtěli jiné, Michael  si dřív nemohl vybírat. Musel mít to, co bylo. Dnes je takových vymožeností a tenkrát si o tom mohl Michael nechat jen zdát.

On navždy bude pro mě člověk, který dostal od Boha dar, a který pomáhá nemocným a chudým dětičkám.

Když jsem se dozvěděla, proč nazpíval Gone Too Soon, a pak jsem jí slyšela, začala jsem brečet, a když jsem pak viděla video, jak je smutný na tom pohřbu, měla jsem oči zalité slzami.

Prostě on je nenahraditelná ztráta. Navždy mi tu budeš chybět. A navždy zůstaneš v mém srdci a v srdcích jiných fanoušků.

 


Newsflash

Krkonoše - příležitost !!!

Zveme všechny milovníky zimy do Horní Malé Úpy v Krkonoších, kde majitelé penzionů Družba a Hořec hostí budovatele Zimního pohádkového království. Zde spolupracují profesionální sochaři s amatérskými zájemci a s dětmi z dětských domovů při vytváření sněhových komplexů a uměleckých děl z ledu a sněhu.

Můžete se zúčastnit i vy!!!

Akce trvá po celou zimní sezónu až do jara - ubytování a strava pro účastníky zdarma (podmínkou je věnovat polovinu každého dne pobytu práci na budování Pohádkového království).

Blanka Žáčková vytváří Čerta


 

 

OUR Story (of HIStory)

V září tohoto roku si připomeneme 15. výročí Michaelova koncertu na pražské Letné!

Přijďte s námi strávit celý den věnovaný vzpomínkám na tento mimořádný zážitek, hudbě, tanci a Michaelovu poselství. Tentokrát bude mít naše setkání mezinárodní rozměr, právě tak, jak si to Michael vždy přál - jeho umění a láska spojuje lidi v zájmu šíření dobra.

Odpolední putování po místech Michaelova pobytu v Praze završí v 19:00 hod. tribute koncert v Divadle Hybernia v centru Prahy.


 

 

!!! POZOR POZOR !!!

V sobotu 25.6. se můžete těšit na zcela neobvyklý zážitek - Tribute Parník Party věnovaná Michaelovi a všemu, co měl rád. Nebude tedy chybět Michaelova hudba, tanec imitátorů, tanečních skupin a možnost si zatančit na palubě lodi spou s ostatními. Chystáme i skvělé hry a překvapení!!!

Kdy: sobota 25.6. 2011, 17:00 - 19:30 hod.

Kde: Loď Európé, Praha 1, nábřeží Na Františku (u zastávky bus č. 133 "Nemocnice na Františku")

Vstupné: 260,- Kč

Rezervace vstupenek prostřednictvím mailu (info@heal-the-world.cz)

Loďka...


 

 

Na velikonoční neděli 24.4. jste všichni srdečně zvání na velký Velikonoční pochod Prahou, který začíná ve 14:00 hod. na stanici metra Muzeum (u "koně") na Václavském náměstí v Praze.
Dále půjdeme směr Můstek - Prašná brána a Palladium - Staroměstské náměstí - hotel InterContinental.
Během pochodu budeme tančit (proto pilně cvičte choreografii Drill a dále i TDCAU - tak, jak se nacvičuje při společných trénincích v Podolí každé pondělí) a vybírat penízky na Dětské centrum v Praze-Krči.
Jako obvykle spojíme příjemné s užitečným a dopředu objednáváme pěkné počasí!
...dorazí i Milan Balkins!


 

V tyto podzimní dny se sejdeme, abychom si společně vychutnali tajemnou atmosféru - Halloween Ghosts Party bude ve znamení videoklipu Ghosts a všech dalších Michaelových tématických "záhrobních" fantazií.
Nachystejte si stylový kostým a jste vítání v sobotu 6.11. od 20:00 (pomoci s přípravami, např. instalací dekorací můžete již od 17:00) v hudebním klubu XT3 v Praze na Žižkově - www.xt3.cz, Rokycanova 29. Můžete přispět jakoukoli vhodnou dekorací, příspěvkem k programu...


 

V rámci výstavy TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON vyhlašujeme literární soutěž o nejlepší báseň věnovanou Michaelovi nebo jím inspirovanou.
Básně do soutěže posílejte e-mailem na adresu: info@heal-the-world.cz   nejpozději do 24:00 hodin dne 25.8.2010.
Proběhne vyhodnocení a vítězové budou vyhlášeni na závěrečném večeru výstavy v Divadle Hybernia dne 29.8. (začátek v 17:00 hodin). Zde budou předány hodnotné věcné ceny vítězům (pokud autoři nejlepších básní nebudou osobně přítomni, dohodne se osobně jiný způsob předání ceny).
Spolu se soutěžními básněmi nám prosím posílejte i své jméno a kontakt.
Nejlepší básně přečteme v Hybernii veřejně během slavnostního večera. 


 

MOONWALK WORKSHOP II.
Po velkém úspěchu první akce si zopakujeme výuku moonwalku a dalších Michaelových specialit opět v neděli 22.8. od 12:00 do 19:00 hodin. Vašimi instruktory v průběhu odpoledne budou nejlepší imitátoři MJ: Roy Shovel a Alphonse Mboussa.


 

Vstupenky na závěrečný večer TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON /II/ v Divadle Hybernia, který se koná 29.8. od 17:00 hod. jsou v prodeji v předprodejní síti TICKETPORTAL (www.ticketportal.cz).
Opět Vás čeká nabitý program show, vystoupí řada imitátorů a hostů.
V rámci večera budou vyhlášeny výsledky soutěže o nejlepší báseň inspirovanou M. Jacksonem.
Proběhne dobročinná aukce některých vystavených děl a dalších předmětů.


 

MOONWALK WORKSHOP
V sobotu 14.8. od 12. do 19. hod. jsou v divadle Hybernia (na naší výstavě o Michaelovi) vítáni všichni, kdo si chtějí pod vedením vynikajících imitátorů vyzkoušet moonwalk a další typické prvky Michaelova tance.


 

Děkujeme za příspěvky, které nám poskytujete na výstavu! Nyní se naskýtá nová možnost jejich využití:

pojďme spojit své síly a do data 15. výročí koncertu MJ na pražské Letné v září 1996, kde zahajoval své turné HIStory, připravíme krásnou výpravnou knihu s příspěvky nás všech!

Kdo byl svědkem událostí, které tehdy proběhly, setkání s MJ, kdo byl přítomen na místech, která tenkrát Michael navštívil – můžete přispět svým svědectvím, ať již Vaším popisem toho, co jste v oněch dnech prožívali, tak Vašimi fotografiemi (podrobnosti a aktuality v kategorii literatura)!


 

Hledat

Valid XHTML and CSS.